לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג

בלוג 
 • ארון אמבטיה עליון

  ארון אמבטיה עליון
  אחת הטעויות הנפוצות ביותר בתחום העיצוב תהיה התמקדות בשטח הרצפה בלבד, אם נעמיס את כל הרהיטים על הרצפה התוצאה תהיה חדר אמבטיה עמוס, צפוף ולא נוח. זה הזמן להרים מבט אל ..
  קרא עוד על ארון אמבטיה עליון
 • ארון אמבטיה בראשון לציון

  ארון אמבטיה בראשון לציון
  חידוש חדר האמבטיה הוא הזדמנות לעצב אותו בסגנון שלכם בדיוק כמו שאתם אוהבים, המבחר עצום, אתם תופתעו לגלות את המבחר הרב. מרגישים מבולבלים מול המבחר? אתם לא לבד, גם בעלי ..
  קרא עוד על ארון אמבטיה בראשון לציון
 • ארונות אמבטיה מבצעים

  ארונות אמבטיה מבצעים
  כולנו תמיד שמחים לשלם פחות ולקבל יותר, מתסכל יהיה לגלות כי אותם פריטים בדיוק אותם רכשתם במחיר מלא נמכרים מספר שבועות מאוחר יותר במחירי מבצע. עשו לכם הרגל לבחון תמיד ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה מבצעים
 • ארונות אמבטיה לפי מידה

  ארונות אמבטיה לפי מידה
  רוב חדרי הרחצה בישראל הם חדרי רחצה קטנים בגודל סטנדרטי, בבואנו לעצב ולאבזר חדר רחצה גדול, חדר רחצה בינוני או חדר רחצה קטן במיוחד אנו נתקלים בקושי למצוא פריטי ריהוט ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה לפי מידה
 • ארונות אמבטיה ללא כיור

  ארונות אמבטיה ללא כיור
  כל חידוש ושיפוץ בחדר האמבטיה אותו תצליחו לבצע ללא שינויים במיקום הצנרת וללא התעסקות עם הצנרת יהיה זול יותר ומהיר יותר משמעותית. שילוב של ארונות אמבטיה ללא כיור בחדר ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה ללא כיור
 • ארונות אמבטיה כפריים

  ארונות אמבטיה כפריים
  שמחים ומרוצים הצלחתם למצוא ארונות אמבטיה כפריים אותם אתם מאוד אוהבים, הארונות הגיעו אליכם במהרה וכבר הוצבו הגאווה בחדר הרחצה. כעת, אתם מרוצים אך גם מעט חוששים, אל ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה כפריים
 • ארונות אמבטיה וינטאג'

  ארונות אמבטיה וינטאג'
  חדר הרחצה הזוגי הוא ראי למצב הזוגיות שלכם, מבט אחד אל חדר הרחצה ומיד נוכל ללמוד לא מעט עליכם ועל הזוגיות שלכם. כאשר בני הזוג מתחילים לחלוק חדר רחצה הם עומדים בפני ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה וינטאג'
 • ארונות אמבטיה מחירים

  ארונות אמבטיה מחירים
  בעידן האינטרנט קל מאוד לבצע מחקר ארונות אמבטיה השוואת מחירים ולמצוא מחירים זולים ומבצעים. חיש מהר אפשר למצוא אונליין מחירים זולים אך נשאלת השאלה האם באמת כדאי לקנות ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה מחירים
 • ארונות אמבטיה המלצות

  ארונות אמבטיה המלצות
  אם גם אצלכם הארונות מסתירים הרבה מאוד בלגן וקשה למצוא בתוכם את הפריטים הדרושים במהרה, הגיע הזמן לשינוי. ממש כאן מומחים בתחום מפרטים על ארונות אמבטיה המלצות לשימוש נכון ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה המלצות
 • ארונות אמבטיה בסגנון כפרי

  ארונות אמבטיה בסגנון כפרי
  עיצוב פנים כולל הרבה מאוד אפשרויות לבחירה, כאן בחרנו להתמקד בסגנון עיצוב עתיק עם דגש על ארונות אמבטיה בסגנון עתיק מיוחד. קו העיצוב העתיק מתבסס בעיקר על שימוש בחומרי ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה בסגנון כפרי
 • ארונות אמבטיה מיוחדים

  ארונות אמבטיה מיוחדים
  הרבה מאוד שנים עיצוב חדרי האמבטיה בישראל נשען בעיקר על שיקולים של נוחות ויעילות שדחקו הצידה את הרצון להפוך את חדר האמבטיה מעוצב ומלא בסטייל. הבשורה הטובה היא שהיום כבר ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה מיוחדים
 • ארון אמבטיה קטן

  ארון אמבטיה קטן
  ההמלצה לעיצוב חדרי אמבטיה קטנים היא בחירה בגוונים בהירים של לבן או שמנת, הצבע הבהיר יוצר תחושה של מרחב ואור. בכדי להוסיף צבע וסגנון לחדר אמבטיה קטן נוסיף ריהוט צבעוני, ..
  קרא עוד על ארון אמבטיה קטן
 • ארונות אמבטיה מעוצבים

  ארונות אמבטיה מעוצבים
  העצה הטובה ביותר אותה תוכלו לקבל תהיה השקעה באיכות, ההשקעה שלכם היום תישא פירות בעתיד, הקפידו לבחור נכון בחומרי גלם איכותיים ולהשקיע בפריטים הנכונים. עצות נוספות ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה מעוצבים
 • ארון אמבטיה עודפים

  ארון אמבטיה עודפים
  חדר רחצה נעים לעין ופרקטי נחוץ בכל בית, גם אם אין בכוונתכם להשקיע בעיצוב יוקרתי אין משמעות הדבר שלא תוכלו לשפץ ולחדש. כאן תוכלו למצוא את כל הטיפים לעיצוב וחידוש של ..
  קרא עוד על ארון אמבטיה עודפים
 • ארון אמבטיה מעוצב

  ארון אמבטיה מעוצב
  ההמלצה שלנו לעיצוב ואבזור חדרי רחצה למבוגרים היא הקפדה על מרחב תנועה רחב ככל האפשר, הימנעות מאלמנטים מיותרים, הבחירה הנכונה תהיה קו עיצוב קלאסי נקי עם אלמנטים מתוך קו ..
  קרא עוד על ארון אמבטיה מעוצב
 • ארון אמבטיה לפי מידה

  ארון אמבטיה לפי מידה
  פונקציות חיונית כמו מראה או תאורה נחוצות בכל אמבטיה, לכם יש את היכולת לבחור נכון ולהוסיף כל סגנון לחדר הרחצה. אף פעם לא יהיה יותר מידי שטח אחסון, תמיד תבחרו ארון קצת ..
  קרא עוד על ארון אמבטיה לפי מידה
 • ארון אמבטיה כפרי

  ארון אמבטיה כפרי
  הציבור מתחלק היום לשני חלקים : חלק אחד שמאוד אוהב לקנות באינטרנט וקונה הכול באינטרנט וחלק שני שמסרב לבצע קניות אונליין ואף חושש מכך משמעותית. אנו מסכימים כי קנייה של ..
  קרא עוד על ארון אמבטיה כפרי
 • ארון אמבטיה יוקרתי

  ארון אמבטיה יוקרתי
  ההיצע הרב מקשה על בחירה בארון מתאים, צוות המרזב כאן בכדי לסייע לכם להגיע לבחירה הנכונה, אתר המרזב זמין בעבורכם בכל שעה, היכנסו אל האתר בזמנכם החופשי וחפשו בין הדגמים ..
  קרא עוד על ארון אמבטיה יוקרתי
 • ארון אמבטיה במבצע

  ארון אמבטיה במבצע
  אם כבר יש לכם חדר אמבטיה מעוצב ונוח לשימוש, אין כל סיבה שלא נצליח להעביר את חדר האמבטיה במלואו אל הדירה החדשה. יהיו כמובן הבדלים בין מידות חדרי הרחצה ומיקום הכלים ..
  קרא עוד על ארון אמבטיה במבצע
 • ארון אמבטיה בחולון

  ארון אמבטיה בחולון
  חיפוש מהיר אחר ארון אמבטיה בחולון יגלה לכם עשרות ואף מאות אפשרויות לבחירה, אין זה פשוט לבחור את המתאים ביותר או לדעת להבדיל בין ארון אמבטיה איכותי לבין ארון פחות ..
  קרא עוד על ארון אמבטיה בחולון
 • ארון אמבטיה תלוי

  ארון אמבטיה תלוי
  ההשקעה בחדר הרחצה היא השקעה בעצמנו, עיצוב חדר אמבטיה נכון יסייע לנו להתחיל כל בוקר עם חיוך מול מראה מעוצבת וחדר רחצה מסודר נעים לעין. חדר האמבטיה הוא אחד החדרים ..
  קרא עוד על ארון אמבטיה תלוי
 • ארונות אמבטיה יוקרתיים

  ארונות אמבטיה יוקרתיים
  קהל הלקוחות שלנו מתחלק ל-2 חלקים : אלו שמאוד נהנים מכל רגע בחנות ואלו שממהרים לסיים את הקנייה במהירות האפשרית. אנו מקווים שאתם תיהנו מהביקור בחנות, הצוות המקצועי ישמח ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה יוקרתיים
 • ארונות אמבטיה במבצע

  ארונות אמבטיה במבצע
  קנייה של ארונות במבצע הופכת כדאית כאשר הצלחנו למצוא את הדגם שאנחנו אוהבים ורוצים במחיר מבצע, וגם כאשר אנו מחפשים מראש רהיט זול בו נוכל לעשות שימוש קצר עקב מעבר דירה או ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה במבצע
 • ארונות אמבטיה בסגנון כפרי

  ארונות אמבטיה בסגנון כפרי
  הסביבה הכפרית רחוקה מאוד מלהיות אפרורית ונטולת צבעים, את הסביבה הכפרית מלווים שמיים כחולים, מרחבים של דשא, פרחים צבעוניים, בעלי חיים, גוונים של אבן טבעית, גוונים של ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה בסגנון כפרי
 • ארון אמבטיה חדש

  ארון אמבטיה חדש
  עברתם זה עתה ליד חלון הראווה של המרזב ומיד התאהבתם במבט ראשון בארון יפיפה, מה עושים? האם כדאי להיכנס מיד ולרכוש את הארון? הרבה פעמים אותן קניות ספונטניות הן הקניות ..
  קרא עוד על ארון אמבטיה חדש
 • ארונות אמבטיה גדולים

  ארונות אמבטיה גדולים
  בית נוח הוא בראש ובראשונה בית מסודר, החיים בבית הרבה יותר נינוחים ונעימים כאשר הבית מסודר ונקי. שמירה על הסדר והניקיון חשובה מאוד בחדר האמבטיה, תופתעו לגלות כמה מהר ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה גדולים
 • ארונות אמבטיה מודרניים

  ארונות אמבטיה מודרניים
  כולנו אוהבים להרשים עם עיצוב פנים מודרני חדשני המחזק את התדמית שלנו ומעניק לנו בראש ובראשונה חדר אמבטיה נוח לשימוש. אם אתם נמצאים לקראת עיצוב מחדש של חדר האמבטיה שלכם ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה מודרניים
 • ארון אמבטיה מודרני

  ארון אמבטיה מודרני
  אחת השאלות הנפוצות ביותר המגיעות אל הצוות של המרזב היא איך בוחרים רק דגם אחד כאשר ישנם כל כך הרבה דגמים מעוצבים ויפים? אחרי שמכירים את אתר המרזב פתאום מצטערים שלא ..
  קרא עוד על ארון אמבטיה מודרני
 • ארונות אמבטיה עם כיור

  ארונות אמבטיה עם כיור
  דגמים חדשים של ארונות אמבטיה עם כיור משלבים את כל הסגנונות הכי פופולריים עם כיורים בעיצובים מרהיבים, אפשרות לארון מרחף, מגירות טלסקופיות, דלתות בסגירה שקטה ומבחר ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה עם כיור
 • ארונות אמבטיה בחולון

  ארונות אמבטיה בחולון
  חיפוש מהיר של ארונות אמבטיה בחולון מציע עשרות תוצאות, יש באזור הרבה מאוד מרכזים ועסקים המתמחים בעיצוב ואבזור של חדרי אמבטיה. אנחנו בצוות המרזב מזמינים אתכם לקבל אצלנו ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה בחולון
 • ארון אמבטיה כיור מונח

  ארון אמבטיה כיור מונח
  אם בעבר יכולנו למצוא רק כלים סניטריים בעיצוב אחיד לבן וחסר סגנון, היום כבר אפשר למצוא מבחר גדול של כיורים וליהנות מאוד מעיצוב חדר הרחצה. לא עוד כיור סטנדרטי לבן שקבלן ..
  קרא עוד על ארון אמבטיה כיור מונח
 • ארונות אמבטיה קטנים

  ארונות אמבטיה קטנים
  טכניקות עיצוב נכונות הן כלי שימושי ליצירת תחושה של מרחב גם בחדרים קטנים מאוד, הטיפים הבאים יסייעו לכם לעצב נכון את חדר האמבטיה שלכם. תחילה נמליץ על בחירה בגוונים ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה קטנים
 • ארון אמבטיה מרחף

  ארון אמבטיה מרחף
  קנייה של ארון אמבטיה מרחף דומה לקניית של בגדים, אם חדר הרחצה שלכם בעל מידות סטנדרטיות אין כל סיבה שלא תוכלו לבחור ארון מרחף שנמצא במלאי, התאמה אישית של הארון למידות ..
  קרא עוד על ארון אמבטיה מרחף
 • ארונות אמבטיה בראשון לציון

  ארונות אמבטיה בראשון לציון
  דגש חשוב לשמירה על ארונות מסודרים יהיה הימנעות מהעמסת כמות גדולה של חפצים בתוך הארון, ארון עמוס לעולם יהיה ארון מבולגן ומסורבל. חלוקת מדפים פנימית נכונה, שילוב של ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה בראשון לציון
 • ארונות אמבטיה מחירים

  ארונות אמבטיה מחירים
  השוואת מחירים תגלה לכם שאפשר למצוא לאותם ארונות אמבטיה מחירים שונים, רגע לפני שאתם ממהרים לבחור בהצעה הזולה ביותר חשוב יהיה לוודא כי אכן מדובר במוצרים זהים. פעמים רבות ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה מחירים
 • ארונות אמבטיה בבת ים

  ארונות אמבטיה בבת ים
  אל דאגה, אפשר לקנות ארונות אמבטיה בבת ים גם בשעות הערב, אל תמהרו, היכנסו אל חדר האמבטיה שלכם, הביטו סביב וחשבו מה אתם אוהבים בחדר האמבטיה? מה אתם פחות אוהבים? מה תרצו ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה בבת ים
 • ארונות אמבטיה חדשים

  ארונות אמבטיה חדשים
  תכנון ועיצוב אמבטיות הוא המקצוע שלנו, את הניסיון שלנו אנו מבססים על אלפי עבודות מוצלחות, הניסיון שלנו יסייע לכם לבחור נכון, לתכנן בצורה מקצועית ולהפוך את חדר האמבטיה ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה חדשים
 • ארונות אמבטיה פינתיים

  ארונות אמבטיה פינתיים
  חדרי רחצה המשמשים ילדים יש לעצב תוך שיקולים של בטיחות ונוחות בעבור הילדים בהתאם לגילאים. ככל שנקדים להתאים את חדר הרחצה לצרכים וליכולות של הילדים כך נקדים להקנות להם ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה פינתיים
 • ארון אמבטיה עם מראה

  ארון אמבטיה עם מראה
  אם סדר היום שלכם עמוס הגיע הזמן להתחיל לתכנן ולעצב את הבית בצורה פרקטית, הגיע הזמן להפוך את הבית הרבה יותר נוח למגורים. היכן מתחילים? במקום בו אתם מתחילים ומסיימים כל ..
  קרא עוד על ארון אמבטיה עם מראה
 • ארון אמבטיה קומפלט

  ארון אמבטיה קומפלט
  צוות המרזב אסף בעבורכם את כל מה שחשוב לדעת בכדי לבחור נכון ארון אמבטיה קומפלט מתאים, את הדרך אל הבחירה הנכונה נתחיל צעד אחר צעד, לכל אורך הדרך הצוות המקצועי של המרזב ..
  קרא עוד על ארון אמבטיה קומפלט
 • ארון אמבטיה בבת ים

  ארון אמבטיה בבת ים
  אם גם אתם חשים לא נינוחים בתוך חנויות רהיטים דעו כי אנכם לבד, הרבה מאוד גברים וגם נשים חווים בלבול ותחושה של לחץ אל מול שפע האפשרויות. הדרך לשמור על עצמכם רגועים וגם ..
  קרא עוד על ארון אמבטיה בבת ים
 • ארונות אמבטיה תלויים

  ארונות אמבטיה תלויים
  עם ארונות אמבטיה תלויים אתם מאחסנים את כלי הרחצה בגובה, אין עוד צורך להתכופף בכדי לקחת את מברשת השיניים, ארונות תלויים יהיו פתרון אחסון בטיחותי יותר בעבור ילדים קטנים, ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה תלויים
 • ארונות אמבטיה קלסיים

  ארונות אמבטיה קלסיים
  בחירה נכונה של צבעים חשובה לעיצוב חדר האמבטיה כולו, ההמלצה שלנו לאלו המחפשים מראה קלאסי היא פלטת גוונים בהירה, מחקרים מגלים כי צבעים חזקים נמאסים מהר יותר בהשוואה ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה קלסיים
 • ארונות אמבטיה צפים

  ארונות אמבטיה צפים
  אין ספק כי הכיור מרכז את רוב הפעילות בחדר האמבטיה, תכנון נכון של אזור הכיור יסייע לכם בשמירה על חדר אמבטיה מסודר, נקי ונוח לשימוש. אנו כאן בכדי לסייע לכם לחדש לחלוטין ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה צפים
 • ארונות אמבטיה עץ

  ארונות אמבטיה עץ
  אתם בוחרים בין ארונות אמבטיה עץ מלא בעיצוב גבוה לבין ארונות בעיצוב רחב, את הבחירה שלכם תבססו על שטח הרצפה הפנוי העומד לרשותכם. אם שטח הרצפה שלכם מוגבל כדאי למקד את ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה עץ
 • ארונות אמבטיה עם מראה

  ארונות אמבטיה עם מראה
  אם אנכם בטוחים במה כדאי לבחור הצוות המקצועי של המרזב ישמח לסייע לכם בבחירה, אנו מזמינים אתכם לצלם את חדר האמבטיה ולהגיע אלינו עם תמונות או סרטון וידאו, אנו נצפה ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה עם מראה
 • ארונות אמבטיה מעץ

  ארונות אמבטיה מעץ
  אחת הסיבות הנפוצות ביותר להחלפת ארונות אמבטיה או חידוש היא בעיית עובש, הכול מסכימים כי מדובר בצרה צרורה וגם במפגע בריאותי. הדרך למנוע את התפתחות פטריות העובש תהיה ..
  קרא עוד על ארונות אמבטיה מעץ
 • ארון אמבטיה גדול

  ארון אמבטיה גדול
  ארון איכותי ושימושי לחדר האמבטיה נבחן בכמה פרמטרים : התאמה למידות החדר, התאמה לסגנון העיצוב הקיים, התאמה לצורכי האחסון שלכם ותרומת הארון לשמירה על סדר וניקיון חיצוניים ..
  קרא עוד על ארון אמבטיה גדול