לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארונות אמבטיה תלויים

ארונות אמבטיה תלויים


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
עיצוב פנים חכם מתחיל בניצול נכון של השטח, כאשר עומד על הפרק עיצוב חדר אמבטיה ניצול נכון של המרחב הופך חשוב עוד יותר. חדרי אמבטיה מאופיינים בשטח קטן, אם לא נדע לנצל נכון את מלוא השטח נמצא עצמנו עם חדר אמבטיה לא נוח ולעתים גם לא בטיחותי. ההחלטה לבחור ארונות אמבטיה תלויים לעיצוב חדר האמבטיה אידאלית בעבור חדרי אמבטיה קטנים, בעבור חדרי אמבטיה עמוסים ובעבור אלו המעדיפים את חדרי האמבטיה שלהם מרווחים. תלייה של ארונות אמבטיה מפנה לנו את השטח על הרצפה, כמו כן, את הארונות נוכל לתלות בדיוק בגובה המתאים לנו בהתאמה אישית.

איך לעצב חדר אמבטיה נוח?

עולם העיצוב מציע היום מבחר גדול של סגנונות ואפשרויות, כל אחד יכול היום למצוא לעצמו את מה שמתאים לו. ארונות אמבטיה תלויים מתאימים לכל סגנונות העיצוב ובעיקר לחדרי אמבטיה קטנים ולאלו השמים שיקולי נוחות בראש סדר העדיפויות. את חדר האמבטיה שלכם תתחילו לעצב ולאבזר במחשבה תחילה, עליכם לבחור נכון רק ריהוט ואביזרים עשויים חומרים עמידים בפני לחות. ריהוט לאמבטיה כדאי יהיה תמיד לרכוש רק בחנויות המתמחות בתחום, כך תוכלו להיות בטוחים כי קבלתם פריטי ריהוט מתאימים ועמידים. כדאי לדעת, לא כל ארון חדר שינה או מתקן מדפים מחדר העבודה יתאימו לשילוב בחדר האמבטיה.

הופכים את הקירות לשטח אחסון

עם ארונות אמבטיה תלויים אתם מאחסנים את כלי הרחצה בגובה, אין עוד צורך להתכופף בכדי לקחת את מברשת השיניים, ארונות תלויים יהיו פתרון אחסון בטיחותי יותר בעבור ילדים קטנים, את התרופות לא תאחסנו בארון נמוך אלא בארון תלוי בטיחותי לילדים.

טרנדים אחרונים בעיצוב חדרי אמבטיה

ההתמחות שלנו בצוות המרזב היא שיווק אביזרים וריהוט לחדרי אמבטיה, אנחנו מכירים את כל הטרנדים החמים ביותר וממהרים להתחדש עם כל הרהיטים החדשים בתחום וגם עם הארונות הנוחים ביותר. כל שעליכם לעשות בכדי למצוא את הארון המתאים ביותר לחדר האמבטיה שלכם הוא להגיע אלינו או להתקשר 073-7594702, אנו מציגים מלאי עצום של ארונות תלויים, ארונות רצפה, ארונות מעוצבים ועוד פתרונות אחסון ייחודיים לחדרי אמבטיה.