לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארונות אמבטיה קלסיים

ארונות אמבטיה קלסיים


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
גם היום בעידן בו עולם העיצוב מציע לנו פריטים מיוחדים ולא שגרתיים לעיצוב פנים מסוגנן, רוב האנשים עדיין בוחרים שוב ושוב בעיצוב קלאסי המאופיין בקווים נקיים וצבעים סולידיים. הדגמים הפופולריים ביותר בחנות הם דגמים של ארונות אמבטיה קלאסיים אותם קל להתאים כמעט לכל סגנונות העיצוב ולשלב בכל סוגי חדרי הרחצה. סגנון העיצוב הקלאסי הוא הבחירה הבטוחה של אלו המחפשים לעצמם חדר רחצה מעוצב בטוב טעם, אנו מזמינים אתכם להתרשם מהדגמים הקלאסיים מודרניים ולמצוא את המתאים ביותר בעבור חדר הרחצה שלכם.

ארון ישן מחודש או ארון חדש?

רהיטים ישנים מחודשים נמכרים בשוק הפשפשים במחירים גבוהים, מדובר בפריטים בעיצוב קלאסי, האם ההשקעה הכספית תצדיק את עצמה? כולנו מסכימים כי שוק הפשפשים מרכז פריטים מיוחדים ובחלקם גם איכותיים מאוד, אך לא היינו ממהרים לשלב בסביבה הלחה של חדר רחצה רהיט ישן מחודש. ארון חדש בעיצוב קלאסי יהיה בחירה בטוחה יותר לעיצוב חדר הרחצה שלכם. אם אתם מחפשים לבחון דגמים של ארונות אמבטיה קלאסיים אנו מזמינים אתכם להתרשם ממבחר דגמים, מידות, צבעים ומחירים. טוויסט מיוחד משלכם לחדר הרחצה תוכלו להוסיף תוך שילוב אלמנטים של נוי לצד הארון אותו תרכשו אצלנו, מראה עתיקה מיוחדת עם מסגרת מעוצבת תוסיף אופי וטוויסט מעניין לכל חדר רחצה.

שילוב צבעים נכון למראה קלאסי

בחירה נכונה של צבעים חשובה לעיצוב חדר האמבטיה כולו, ההמלצה שלנו לאלו המחפשים מראה קלאסי היא פלטת גוונים בהירה, מחקרים מגלים כי צבעים חזקים נמאסים מהר יותר בהשוואה לצבעים בהירים בעלי מראה עדין קלאסי. הבחירה בצבעים בהירים מומלצת בעיקר לעיצוב חדרי רחצה קטנים, הגוונים הבהירים יוצרים תחושה של אור בחדר הרחצה ואשליה של מרחב. ארונות אמבטיה קלאסיים בגוון של עץ טבעי או כל צבע אחר בו תבחרו ישתלבו נהדר בחדר הרחצה עם כל גוון צבע בהיר בו תבחרו.

חדר רחצה לא מחדשים בכל שנה

אין דבר מאכזב יותר מלגלות קילופי צבע או נזקים של רטיבות בריהוט החדש, עם הצוות המקצועי של המרזב אתם יכולים להיות בטוחים שזה לא יקרה, אנו בודקים היטב את חומרי הגלם בהם אנו משתמשים ומקפידים למכור רק ארונות ושאר פריטים העומדים במבחן הזמן. יש לנו מחויבות לאיכות, שירות ואמינות מקצועית, לקנייה בטוחה התקשרו 073-7594702.