לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארונות אמבטיה קטנים

ארונות אמבטיה קטנים


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
עיצוב ואבזור של חדר אמבטיה קטן דורש מחשבה ותכנון נכון, פתרונות האחסון ממלאים תפקיד חשוב בעיצוב חדרי אמבטיה קטנים, ככל שנתכנן נכון יותר את פתרונות האחסון שלנו כך נצליח לצמצם פיזור של חפצים במרחב המדגיש את המרחב המצומצם ונותן תחושה של חדר רחצה קטן אף יותר. גם בחדר האמבטיה הקטן ביותר יש לעשות מאמץ ולמצוא ארונות אמבטיה קטנים מתאימים, איך עושים זאת? הצוות המקצועי של המרזב נמצא כאן בכדי לסייע לכם, אנחנו יודעים איך להתאים ארון אמבטיה נכון לכל חדר אמבטיה קטן עד קטן מאוד.

עיצוב נקי ללא אלמנטים מיותרים

חדרים קטנים כדאי יהיה לעצב בצורה פשוטה ככל האפשר, וותרו על אלמנטים עיצוביים אשר אינם תורמים דבר לנוחות השימוש בחדר הרחצה. כך למשל, נמליץ לוותר על אגרטלים עם פרחים, פסלים או נרות בחדר הרחצה. שילוב של ארונות אמבטיה קטנים מעוצבים יוסיף אל חדר הרחצה סגנון וצבע, אפשרות נוספת להוסיף סגנון וצבע אל חדר רחצה קטן תהיה עיצוב של הקירות עם חיפוי קרמיקה מתאים, מדבקות קיר ותמונות. נחזור ונמליץ על שימוש במראות מעוצבות למתן אשליה של מרחב יחד עם תחושת חמימות ביתית, המראה תמלא תפקיד חשוב גם בעיצוב החדר וגם בנוחות השימוש שלכם בחדר הרחצה.

איך לייצור תחושה של מרחב?

טכניקות עיצוב נכונות הן כלי שימושי ליצירת תחושה של מרחב גם בחדרים קטנים מאוד, הטיפים הבאים יסייעו לכם לעצב נכון את חדר האמבטיה שלכם. תחילה נמליץ על בחירה בגוונים בהירים המוסיפים אור אל חדרים קטנים ומעניקים תחושה של מרחב וגודל. המלצה נוספת תהיה שילוב של מראת קיר המטשטשת את המרחב, מוסיפה אור ומעניקה אשליה של חדר רחצה גדול יותר. חשוב לציין כי ההמלצה להוביל את עיצוב חדר הרחצה עם גוונים בהירים אינה פוסלת שילוב של ארונות אמבטיה קטנים בגוונים כהים או צבעים עזים, תוך תכנון נכון של המרחב דווקא שילוב של פריטים בצבעים כהים יצליח להדגיש את הרקע הבהיר ואת המרחב. לשם כך, כדאי להתייעץ עם אנשי המקצוע של המרזב, הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם, אל תהססו להתקשר ולשאול מה אנחנו יכולים להציע לכם 073-7594702.