לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארונות אמבטיה צפים

ארונות אמבטיה צפים


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
המילה האחרונה בעיצוב חדרי אמבטיה שייכת לארונות אמבטיה צפים, בעבור אלו שאינם מכירים את הביטוי נסביר כי אלו הם ארונות אמבטיה אותם מתקינים בטכניקה חדישה היוצרת אשליה של ארון מרחף. ניתן להתקין בטכניקה זו מזנונים בסלון וגם את האסלה ושאר כלים סניטריים בחדר השירותים. פרט לסגנון הכול מסכימים כי שילוב של ארונות אמבטיה צפים מביא עמו יתרון מובהק נוסף, הבחירה בארון מרחף יוצרת מרווח בין הרצפה לבין הארון, כך למעשה אנו מונעים מגע של הארון עם הרצפה הרטובה ומאריכים את חיי הרהיט.

תביט בקנקן וגם במה שיש בתוכו

ניצול נכון של שטח האחסון בחדר האמבטיה יהיה גם ניצול נכון של שטח האחסון בתוך הארון וגם ניצול נכון של חלקו החיצוני של הארון. שילוב של ארונות אמבטיה צפים מאפשר לנו ליהנות גם משטח אחסון פנימי וגם משטח אחסון רב בחלקו העליון של הארון. אם אתם זקוקים לשטח אחסון רב בחדר האמבטיה שלכם נצלו נכון את כל שטחי האחסון העומדים לרשותכם. חשיבה יצירתית תאפשר לכם לנצל גם את המרווח בין הארון לבין הרצפה כשטח אחסון.

תכנון נכון של אזור הכיור

אין ספק כי הכיור מרכז את רוב הפעילות בחדר האמבטיה, תכנון נכון של אזור הכיור יסייע לכם בשמירה על חדר אמבטיה מסודר, נקי ונוח לשימוש. אנו כאן בכדי לסייע לכם לחדש לחלוטין אל אזור הכיור או רק לשפץ אותו, הצוות המקצועי של המרזב מכיר היטב את כל פתרונות האחסון החדישים ביותר, כל שעליכם לעשות הוא למדוד את השטח הקיים בחדר האמבטיה שלכם, לבחור לעצמכם כיור חדש ולהתקין משטח עליון וארון כיור תחתון צף. חלקו התחתון של הכיור אופטימלי בעבור אחסון, הקרבה לאזור הכיור הופכת את השטח נחוץ ושימושי, ההמלצה שלנו לנוחות מקסימלית היא שילוב בין מגירות לבין ארון דלתות ציר או ארון מדפים פתוחים. השטח מעל הכיור נופך גם כן שטח אחסון יעיל עם מראה מעוצבת המשלבת גם מדפי אחסון גלויים או מוסתרים. ניצול נכון של שטח הכיור יקצר משמעותית את זמן ההתארגנות שלכם בחדר האמבטיה בבוקר ובערב, יש לכם הזדמנות להתאים את חדר הרחצה בצורה מושלמת לצרכים ולציפיות שלכם, כל שעליכם לעשות הוא להתקשר ולהתייעץ 073-7594702.