לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארונות אמבטיה פינתיים

ארונות אמבטיה פינתיים


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
ריהוט לחדר הרחצה עליכם לבחור בראש הראשונה בהתאם לתנאים בשטח, לנו בהמרזב יש את כל סוגי ארונות האמבטיה ופריטי הריהוט הדרושים לכם, כל שעליכם לעשות בכדי לבחור נכון הוא לדעת למדוד נכון את השטח, לתכנן נכון את עיצוב החלל ולומר לנו בדיוק מה אתם מצפים לקבל, מה אתם רוצים לקבל, ואלו שימושים עיקריים אתם עושים בחדר האמבטיה שלכם? עם ארונות אמבטיה פינתיים יש לכם הזדמנות לנצל נכון יותר את המרחב, להפוך חדר רחצה צפוף למרווח יותר ובעיקר, לתכנן לעצמכם חדר רחצה נוח, נעים לעין, יעיל ומסודר.

לחדר האמבטיה שלי 4 פינות

אין ספק כי אחד האתגרים המשמעותיים ביותר בעיצוב פנים הוא עיצוב של חדרי רחצה קטנים, חדר הרחצה הקטן הוא המקום בו אנחנו פותחים את היום וגם מסיימים את היום, על חדר רחצה אחד קטן לשרת את כל בני הבית כאשר ברוב המקרים לכל אחד מבני הבית צרכים וציפיות משלו. אם אתם מחפשים את הדרך לשדרג את חדר הרחצה שלכם, לרענן את העיצוב ולהפוך את השימוש בו יעיל יותר וגם מהיר יותר, הגעתם למקום הנכון, הצוות המקצועי של המרזב יסייע לכם לעשות זאת תוך תכנון נכון של המרחב ובחירה נכונה של ארונות אמבטיה פינתיים למקסימום שטח אחסון ומקסימום מרחב תנועה. לחדר האמבטיה שלכם יש 4 פינות, לנו בצוות המרזב יש הרבה יותר מ-4 דגמים של ארונות אמבטיה פינתיים והרבה יותר מ-4 אפשרויות בשבילכם לחידוש חדר הרחצה.

עיצוב חדר רחצה בבית עם ילדים

חדרי רחצה המשמשים ילדים יש לעצב תוך שיקולים של בטיחות ונוחות בעבור הילדים בהתאם לגילאים. ככל שנקדים להתאים את חדר הרחצה לצרכים וליכולות של הילדים כך נקדים להקנות להם הרגלי היגיינה נכונים ונקדים ללמוד אותם להיות עצמאיים יותר בכל הקשור לרחצה. התאמה של חדר הרחצה לילדים תדרוש שילוב של ארונות בטיחותיים וקלים לשימוש, אמצעים למניעת החלקה, תאורה מתאימה, פתרונות אחסון לכלי הרחצה של הילדים וגם לצעצועים, עלינו לאפשר לילדים גישה אל האזורים המתאימים להם ולמנוע גישה אל אזורים המסכנים אותם כמו ארון חומרי הניקוי או ארון התרופות. הרזומה המקצועי שלנו מתבסס על אלפי לקוחות מרוצים הנהנים מחדרי אמבטיה נוחים, בטיחותיים ומעוצבים, הצטרפו גם אתם אל קהל הלקוחות המרוצים של המרזב ותתחילו ליהנות מאיכות ללא פשרות. יש לכם שאלות? 073-7594702.