לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארונות אמבטיה עץ

ארונות אמבטיה עץ


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
אם הגעתם לכאן אתם כנראה מבקשים לעצב מחדש או לחדש את חדר האמבטיה שלכם, ברוכים הבאים! הגעתם למקום הנכון, המקום בו תוכלו למצוא מבחר גדול של ארונות אמבטיה עץ באיכות גבוהה ובטווח רחב של מחירים. אי אפשר לדבר עם ארונות לבית בלי להתייחס לשימוש בעץ מלא, הכול מסכימים כי עץ מלא הוא חומר גלם איכותי ועמיד, רהיטי עץ מלא הם השקעה חכמה לטווח ארוך, עם ארון עץ מלא יש לכם רהיט חזק לעשרות שנים. המילה האחרונה בעיצוב חדרי הרחצה שייכת לארונות אמבטיה עשויים עץ מלא המוסיפים צבע וסגנון לחדרי הרחצה. אם בעבר ניתן היה להוסיף צבע וסטייל לחדר הרחצה רק תוך החלפת חיפוי הקירות היום עם ארונות אמבטיה מעוצבים קל הרבה יותר וגם זול הרבה יותר לעשות זאת עם המרזב.

ארגון פנימי נכון של ארון

את עיצוב חדר הרחצה נוביל עם שיקולים רציונליים פרקטיים של נוחות, על חדר האמבטיה להיות נוח, בטיחותי ושימושי. על כן, בחירה של ארונות אמבטיה עץ מלא תהיה נכונה רק לאחר התייחסות גם לארגון הפנימי של שטח האחסון. ארונות עץ מלא כוללים מדפים עמידים ולעתים גם מגירות, מדפים חזקים המשלבים מחיצות פנימיות, סלסלות וקופסאות הם המפתח לשמירה על ארון מסודר. את ארון האמבטיה שלכם תבחרו בהתאם לרשימת הפריטים אותם תרצו לאחסן, חשוב יהיה להתייחס גם למאפיינים של הפריטים, כך למשל, עליכם לוודא כי הארון כולל פתרון אחסון מתאים למוצרי הקוסמטיקה הקטנים, כלי הרחצה, חומרי ניקוי, מכשירים חשמליים לעיצוב השיער וכל פריט אחר אותו אתם מעוניינים לאחסן באמבטיה.

חושבים גבוה או חושבים רחב?

אתם בוחרים בין ארונות אמבטיה עץ מלא בעיצוב גבוה לבין ארונות בעיצוב רחב, את הבחירה שלכם תבססו על שטח הרצפה הפנוי העומד לרשותכם. אם שטח הרצפה שלכם מוגבל כדאי למקד את החיפוש בפתרונות אחסון צרים וגבוהים המנצלים את מלוא הקיר ליצירת שטח אחסון רב ככל האפשר. אם יש ברשותכם שטח רצפה רב תוכלו לבחור בארונות רחבים ונמוכים המאפשרים ניצול של חלקו העליון של הארון להתקנת כיור או שימוש כמשטחי עבודה. רוצים להתייעץ עם המומחים על בחירת ארון האמבטיה שלכם? צוות המרזב זמין לשירותכם 073-7594702.