לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארונות אמבטיה עם מראה

ארונות אמבטיה עם מראה


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
הכול מסכימים כי מראה היא פריט חיוני ואף הכרחי בכל חדר רחצה, מראה גדולה במיקום הנכון תהפוך את חדר הרחצה נוח יותר, תסייע לכם להתארגן במהרה לקראת כל יציאה מהבית וגם, תעניק לחדרי אמבטיה קטנים אשליה של מרחב. אם אתם מחפשים מראה חדשה הרשו לנו להמליץ לכם על ארונות אמבטיה עם מראה המשיגים בעבורכם מטרה כפולה. קניית סט של ארון עם מראה מבטיחה לכם מראה אחיד והרמוני בחדר הרחצה, כאשר אתם רוכשים סט אתם יכולים לדעת בוודאות כי שני הפריטים תואמים זה לזה מבחינת עיצוב ומידות, ההתקנה תהיה פשוטה והשימוש נוח.

איפה כדאי להציב את המראה?

טעות תהיה לחשוב על עיצוב חדרי רחצה כאחיד וחסר כל ייחודיות, היום יש לכם הזדמנות לעצב בעצמכם חדר אמבטיה ייחודי התואם לסגנון האישי שלכם, לצרכים ולציפיות שלכם ושל כל בני הבית. הצעד הראשון לקראת קבלת החלטות נכונות יהיה בחינה של גודל חדר האמבטיה הקיים, שימו לב למרחב הפנוי שברשותכם לאחר שהחסרתם את השטח השייך לכלים הסניטריים, לדלת ולחלון, הכרת המרחב חשובה לבחירה נכונה של פתרונות אחסון מדויקים תואמים למידות החדר. מיקום של ארונות אמבטיה עם מראה תקבעו בהתאם לסדר הפעולות הקבוע שלכם בחדר הרחצה, בהתאם לרשימת הפריטים אותם תרצו לאחסן, בהתאם למידות החדר, בהתאם למיקום הדלת ובהתאם למיקום החלון.

עצה של מומחה שווה זהב

אם אנכם בטוחים במה כדאי לבחור הצוות המקצועי של המרזב ישמח לסייע לכם בבחירה, אנו מזמינים אתכם לצלם את חדר האמבטיה ולהגיע אלינו עם תמונות או סרטון וידאו, אנו נצפה בתמונות, נשאל מעט עליכם ונבחר יחד אתכם ארונות אמבטיה עם מראה מתאימה. כדאי לדעת, היום אפשר להפוך גם את המראה לשטח אחסון תוך התקנה של מראה עם ארון נסתר בו תוכלו לאחסן קוסמטיקה, תרופות ושאר פריטים קטנים בהם אתם משתמשים בעיקר מול המראה. אצלנו תוכלו למצוא מבחר גדול של מראות מתאימות לחדרי אמבטיה, כל הדגמים עמידים בפני הסביבה הלחה של חדרי הרחצה, עם המרזב האיכות מובטחת, לכם נשאר רק לבחור. לקבלת מענה אישי התקשרו 073-7594702.