לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארונות אמבטיה מעץ

ארונות אמבטיה מעץ


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
הכול מסכימים כי ריהוט עץ מלא הוא ריהוט איכותי, עמיד, חזק, אופנתי ומרשים, אנו משלבים בשמחה רהיטי עץ מלא בכל רחבי הבית, אך כאשר עולה על הפרק עיצוב חדר האמבטיה אנחנו מעט חוששים לרכוש ארונות אמבטיה מעץ מלא ובוחרים פעמים רבות בחומרי גלם אחרים איכותיים הרבה פחות. אם אתם אוהבים מאוד את המראה של העץ המלא, אם אתם מחפשים ריהוט עמיד וחזק לחדר האמבטיה שלכם, אין כל סיבה שתוותרו על שימוש בעץ מלא, אתר המרזב מציע מבחר דגמים מרהיבים עשויים עץ מלא עמיד ואיכותי. כדאי לכם לדעת שאפשר לשלב רהיטי עץ מלא בחדר האמבטיה, ניתן לעשות זאת בראש שקט כל עוד מקפידים על בחירה הסוג העץ המתאים והשלמת תהליכי חיטוי ואיטום של העץ מפני חדירת לחות ומים.

איך להפוך ריהוט עץ עמיד בפני לחות?

במשך שנים רבות נאלצנו להסתפק בריהוט פלסטיק נטול כל חן או סגנון, היום כבר כולם יודעים שאפשר לשלב ריהוט עץ בחדרי האמבטיה ואף כדאי לעשות זאת. בכל רחבי העולם נהוג שימוש בעץ מלא לריהוט ועיצוב חדרי רחצה וחדרי שירותים. כל שעליכם לעשות בכדי ליהנות גם אתם מכל היתרונות של ארונות אמבטיה מעץ הוא להקפיד לרכוש ארונות אמבטיה מעץ רק ברשתות מובילות המתמחות בעיצוב וריהוט חדרי אמבטיה, כך תוכלו להיות בטוחים כי כל הפריטים המוצגים לפניכם אכן תואמים את הסביבה הלחה בחדרי הרחצה. ריהוט עץ מלא יהפוך עמיד בפני לחות כאשר מטפלים נכון בעץ ומבצעים בו טיפול של איטום המונע כל אפשרות לחדירת נוזלים אל השכבות הפנימיות.

מה עושים נגד פטריות עובש?

אחת הסיבות הנפוצות ביותר להחלפת ארונות אמבטיה או חידוש היא בעיית עובש, הכול מסכימים כי מדובר בצרה צרורה וגם במפגע בריאותי. הדרך למנוע את התפתחות פטריות העובש תהיה בחירה נכונה של רהיטים אטומים בפני חדירת לחות, ריהוט עץ מלא יתאים לחדר האמבטיה רק כאשר העץ עבר תהליכי איטום והרהיט נצבע בצבע עמיד. הקפידו תמיד להימנע ככל האפשר ממגע של רהיטי האמבטיה עם מים, כמו כן, חשוב יהיה להקפיד על אוורור של חדר האמבטיה המאפשר לרהיטים להתייבש ולאוויר הלח להתחלף באוויר רענן ונקי. לקבלת טיפים נוספים על שילוב פריטי עץ בחדר הרחצה שלכם התקשרו המרזב 073-7594702.