לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארונות אמבטיה לפי מידה

ארונות אמבטיה לפי מידה


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
החיים בעולם המודרני מביאים עמם הרבה מאוד חופש לבחור, אנו מתקדמים בכל שנה בצעדי ענק ומפתחים עוד ועוד את חיי הנוחות שלנו. המבוגרים עוד זוכרים את התקופה בה כלל חדרי הרחצה בישראל היום מעוצבים בסגנון זהה, הצעירים יתקשו להבין זאת, הבשורה המשמחת היא חופש הבחירה בסגנון העיצוב שאתם אוהבים, פריטי הריהוט המתאימים לכם ביותר והיום, עם ארונות אמבטיה לפי מידה גם התאמה אישית מקסימלית של הארון למידות חדר הרחצה ולהעדפה האישית שלכם.

החופש לבחור בדיוק את מה שאני רוצה

עיצוב הבית בעבורי הוא הרבה יותר מסגנון, המאמצים אותם אני משקיעה בעיצוב הבית נועדו לשפר גם את המראה של הבית וגם את הנוחות של בני הבית. בין השורות אציין כמובן גם את השאיפה להפוך את הבית גם מסודר יותר ונוח יותר לניקיון. החופש לבחור בדיוק את מה שאני רוצה מאפשר לי לתכנן ארונות אמבטיה לפי מידה העונים בצורה מדויקת לצרכים שלנו כמשפחה. יש לי את החופש לתכנן ארון גדול עם הרבה מאוד שטח אחסון עם חלוקה פנימית למדפים, מגירות ועוד ארונות פנימיים, כך אני מצליחה לשמור על ארון מסודר וגם, להעניק לכל אחד מבני הבית שטח אחסון משלו בחדר הרחצה.

עיצוב חדר אמבטיה במידות לא סטנדרטיות

רוב חדרי הרחצה בישראל הם חדרי רחצה קטנים בגודל סטנדרטי, בבואנו לעצב ולאבזר חדר רחצה גדול, חדר רחצה בינוני או חדר רחצה קטן במיוחד אנו נתקלים בקושי למצוא פריטי ריהוט מתאימים. האפשרות להזמין ארונות אמבטיה לפי מידה פותרת את הבעיה ומבטיחה התאמה מדויקת של המידות וגם את החופש לבחור בסגנון עיצוב ספציפי ובחומר גלם איכותי ועמיד. גם אם חדר הרחצה שלכם קטן מאוד אל תמהרו לוותר על מתקני אחסון סגור, ללא אחסון סגור של ארון תמצאו את עצמכם בחדר אמבטיה מבולגן ומלוכלך, אחסון סגור יאפשר לכם להסתיר מהעין את כל הבקבוקים, השפופרות, המגבות וכלי הרחצה בתוך ארון דקורטיבי בעיצוב אישי. אם אתם חושבים מחוץ לקופסה, אם יש לכם רעיון לא שגרתי לעיצוב חדר הרחצה שלכם אנו רוצים להיות שם אתכם, הצוות המקצועי של המרזב ישמח לייעץ, לסייע ולעמוד באתגר 073-7594702.

לארונות אמבטיה כנסו לברון קרמיקה ארונות אמבטיה אל גל