לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארונות אמבטיה ללא כיור

ארונות אמבטיה ללא כיור


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
הכיור ממלא תפקיד חשוב בחדר הרחצה, נוח יהיה לרכז סביבו כלי רחצה שימושיים, יש המעדיפים להפוך את אזור הכיור לאזור האחסון הראשי של חדר האמבטיה, אך אין כל הכרח לעשות זאת. שמירה על חדר אמבטיה מסודר, נוח ונקי דווקא צועדת יד ביד עם הפרדה בין עמדת הכיור לבין ארון האמבטיה. משמעות הדבר היא התקנה של עמדת כיור מסודרת ונוחה עם מדף, ארון קטן ומראה יחד עם ארונות אמבטיה ללא כיור המשמשים פתרון אחסון ראשי בחדר הרחצה.

מעצבים ומחדשים סביב הכיור

מיקום עמדת הכיור בחדר הרחצה אינו ניתן לשינוי בקלות, אם תרצו לשנות את מיקום הכיור בחדר הרחצה שלכם הדבר כרוך בעבודת שיפוץ משמעותית ובהתאם לכך גם בעלויות גבוהות. בתקופה בה נהוג לחדש ולרענן את עיצוב הבית לעתים קרובות יש מקום לחשיבה על פתרונות עיצוב מהירים המשיגים מראה חדש ומודרני לחדר הרחצה תוך מינימום זמן ומינימום הוצאות. אם גם לכם יש חדר רחצה קטן עם עמדת כיור צרה וחסרת כל חן זה הזמן לשנות את מוקד תשומת הלב בחדר הרחצה. תוך שילוב של ארונות אמבטיה ללא כיור בעיצוב בוטיק חדשני אתם מרעננים את העיצוב כולו ומפנים את תשומת הלב אל הארון החדש המעוצב, עמדת הכיור הישנה והמבולגנת הופכת זניחה ומושכת הרבה פחות תשומת לב.

מחדשים את חדר האמבטיה בזול

כל חידוש ושיפוץ בחדר האמבטיה אותו תצליחו לבצע ללא שינויים במיקום הצנרת וללא התעסקות עם הצנרת יהיה זול יותר ומהיר יותר משמעותית. שילוב של ארונות אמבטיה ללא כיור בחדר הרחצה נותן לכם את החופש לעצב את חדר הרחצה בחופשיות ממש כמו כל חדר אחר בבית. עם המבחר הגדול של המרזב אתם נהנים מכל רגע של שיטוט בין הדגמים היפים, התלבטות בין כמה אפשרויות ובחירה סופית של הארון המתאים לכם ביותר, אנחנו כאן בשבילכם 073-7594702. חידוש חדר אמבטיה עם תוספת של ארונות ללא כיור מומלץ במקרים של דירות שכורות, תקציב מצומצם, חידוש מהיר וגם במקרים בהם חדר האמבטיה כבר מעוצב ואתם רק מבקשים להוסיף עוד שטחי אחסון.