לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארונות אמבטיה כפריים

ארונות אמבטיה כפריים


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
סגנון עיצוב כפרי הוא אחד הסגנונות הפופולריים ביותר בישראל, הצרכן הישראלי יודע לזהות ולדרוש איכות, הוא מעדיף את העיצוב הכפרי המתבסס על שימוש בחומרי גלם איכותיים ועמידים כמו עץ מלא, ברזל וזכוכית. סיבה נוספת לפופולריות של סגנון העיצוב הכפרי היא תחושת החמימות המשפחתית, אנו הישראלים מקנים חשיבות רבה לערכים של משפחה, הדבר בא לידי ביטוי בבחירה בסגנון עיצוב כפרי המוסיף לבית אווירה משפחתית חמה ואוהבת. אם חשבתם עד היום שעיצוב חדרי אמבטיה מסתכם בבחירה סטנדרטית של פריטים פשוטים בעיצוב אחיד, אנחנו מזמינים אתכם להכיר את המרזב יחד עם עולם שלם של אפשרויות עיצוב כפרי לחדר האמבטיה שלכם.

איך שומרים על רהיטי עץ מלא בחדר האמבטיה?

הכול מסכימים כי סביבה לחה אינה מתאימה לרהיטי עץ מלא, הלחות חודרת אל העץ וגורמת לו להתנפח, לאגור נוזלים ובמהרה להתחיל תהליכים של ריקבון. רגע לפני שאתם ממהרים לוותר על ארונות אמבטיה כפריים עשויים עץ מלא כדאי לכם לדעת שרהיטי עץ מלא מתאימים לחדרי רחצה, מגלים עמידות למשך שנים רבות ומשדרגים בקלות את עיצוב חדר האמבטיה. בכל רחבי אירופה וסקנדינביה רהיטי עץ מלא משולבים בעיצוב חדרי רחצה וריהוט חדרי הרחצה, כול עוד מקפידים על בחירת סוג העץ המתאים ועל בחירה בספק אחראי ואמין אפשר לישון בשקט.

מה לא כדאי לעשות עם רהיטי עץ מלא?

שמחים ומרוצים הצלחתם למצוא ארונות אמבטיה כפריים אותם אתם מאוד אוהבים, הארונות הגיעו אליכם במהרה וכבר הוצבו הגאווה בחדר הרחצה. כעת, אתם מרוצים אך גם מעט חוששים, אל דאגה! הצוות המקצועי של המרזב כאן בכדי ללמד אתכם איך לטפל נכון בריהוט עץ מלא בחדר האמבטיה, לשאלות התקשרו : 073-7594702. נדגיש תחילה כי אנו מקפידים לשווק רק ארונות אמבטיה כפריים עשויים עץ עמיד בפני חדירת לחות ומתאים לשילוב בחדרי רחצה. כל שעליכם לעשות בכדי לשמור על הרהיט יהיה ניקוי עדין עם מטלית אחת למספר ימים, הקפדה על אוורור של חדר הרחצה ומניעת מקרים בהם הארון סופג מים תוך עמידה ממושכת על רצפה רטובה או הנחת מגבות רטובות מאוד על הארון למשך זמן ממושך. אם תצליחו לעשות זאת צפויה לכם תקופה ארוכה של שימוש מהנה בארון נוח, מעוצב וגם יפה.