לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארונות אמבטיה יוקרתיים

ארונות אמבטיה יוקרתיים


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
אנו נתקלים בהרבה מאוד בקשות להמלצות על סגנון עיצוב יוקרתי בבחירת ארונות חדרי אמבטיה, אם גם אתם מחפשים לעצב את חדר הרחצה שלכם בקו עיצוב יוקרתי אנו נסביר מעט מהו סגנון יוקרתי? איך מתחילים לתכנן את פרויקט העיצוב? וגם, איך נהנים ממנו? תחילה חשוב להבהיר כי ארונות אמבטיה יוקרתיים אינם נבחנים רק במראה נוצץ אלא גם באיכות חומרי הגלם, ארון אמבטיה יוקרתי יקר יהיה בחירה נכונה כאשר תדעו בוודאות כי מדובר בהשקעה לטווח ארוך. פריטים איכותיים בסגנון יוקרתי קלאסי יוכלו ללוות אתכם למשך שנים רבות, ארונות אמבטיה בעיצוב קלאסי יוקרתי תואמים את כל סגנונות העיצוב, גם אם בעתיד תחליטו לעצב מחדש את חדר האמבטיה תוכלו להמשיך לעשות שימוש באותו הארון. סגנון יוקרתי בא לידי ביטוי גם בעיצוב וגם באיכות חומר הגלם העיקרי.

איך מתחילים לתכנן את הפרויקט?

עיצוב מחדש של חדר הרחצה הוא פרויקט לכל דבר, יש לכם הזדמנות לשפר את איכות החיים בבית, להפוך את חדר הרחצה נוח יותר וגם, לבחור סגנון עיצוב שאתם אוהבים במיוחד. בבחירת ארונות אמבטיה יוקרתיים אתם נהנים ממבחר עצום של סגנונות, גדלים, חומרים, עיצובים ודגמים חדישים המשלבים בין חומרי גלם איכותיים מאוד, עיצוב יוקרתי ותכנון נכון של שטח האחסון הפנימי והחיצוני. היום ארונות אמבטיה יוקרתיים כבר מתוכננים בצורה חכמה יותר עם חלוקה נכונה של חלל האחסון הפנימי תוך שילוב של סלסלות, מדפים, מגירות, מתלים ושאר מתקני אחסון לשמירה על חדר אמבטיה מסודר וגם ארון מסודר. את פרויקט עיצוב חדר הרחצה שלכם תתחילו עם מדידות של השטח הפנוי, מדידות של החדר כולו וצילום של מיקומי הכלים הסניטריים, כעת, כל שעליכם לעשות הוא להגיע אלינו אל המרזב ולהתאהב.

מה כל כך מפחיד בעיצוב הבית?

קהל הלקוחות שלנו מתחלק ל-2 חלקים : אלו שמאוד נהנים מכל רגע בחנות ואלו שממהרים לסיים את הקנייה במהירות האפשרית. אנו מקווים שאתם תיהנו מהביקור בחנות, הצוות המקצועי ישמח לארח אתכם, לייעץ וגם לתת לכם את הזמן הדרוש לקבל החלטה ולבחור בראש שקט את מה שמתאים לכם, לשירות אישי 073-7594702.