לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארונות אמבטיה חדשים

ארונות אמבטיה חדשים


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
עיצוב נכון של חדר אמבטיה בבית יהיה בראש ובראשונה עיצוב נוח ובטיחותי, נרצה למצוא בקלות את מבוקשנו כמעט בעיניים עצומות, לשלוף את מברשת השיניים וכלי הרחצה ללא מאמץ וגם לדאוג לאחסון מוגן מפני חדירת מים ולחות. בבואנו לבחור ארונות אמבטיה חדשים עלינו לשאול את עצמנו מה מתאים לעיצוב חדר האמבטיה? מה נוח לנו? איך נרצה להפוך את חדר האמבטיה נוח יותר?

מה כדאי לאחסן בתוך הארון?

נוחות של חדר אמבטיה נבחנת ביכולת שלנו להשלים את כל שלבי הרחצה והתרעננות במהרה תוך מינימום מאמץ. תפקידו של ארון יהיה אחסון יעיל של מוצרי טואלטיקה, כלי רחצה, מוצרי היגיינה מתכלים ומגבות, על החלל הפנימי של ארונות לאמבטיה להיות מחולק נכון ומוגן מפני חדירת מים.

עצות מומחים לתכנון נכון של פתרונות אחסון באמבטיה

תכנון ועיצוב אמבטיות הוא המקצוע שלנו, את הניסיון שלנו אנו מבססים על אלפי עבודות מוצלחות, הניסיון שלנו יסייע לכם לבחור נכון, לתכנן בצורה מקצועית ולהפוך את חדר האמבטיה שלכם יעיל ונוח ללא פשרות בתחום העיצוב. העצה הטובה ביותר אותה תוכלו לקבל תהיה בחירת ארונות אמבטיה עם הרבה מקום אחסון, תמיד כדאי לבחור ארונות שמציעים מעט יותר שטח אחסון מהדרוש לכם כעת. התלונה העיקרית של אלו המבקשים להחליף ארונות היא מחסור בשטח אחסון, נדירים הם המקרים בהם תהיה תלונה הפוכה של יותר מידי שטח אחסון.

מה חשוב לדעת על עובש בחדר האמבטיה?

חדר האמבטיה מתמודד עם לחות ורטיבות מספר פעמים ביום, עליכם תכנן נכון את העיצוב בכדי לצמצם ככל האפשר תופעות של עובש וריקבון. הקפידו לבחור פתרונות אחסון ושאר פריטי ריהוט לאמבטיה עשויים חומרים עמידים בפני לחות וחדירת מים. כמו כן, הקפידו על התקנה נכונה ללא רווחים בין הארון לבין הקיר בהם עלולה להתפתח פטריית עובש.

איכות ללא פשרות - כי מגיע לכם הטוב ביותר

בעידן בו אפשר להזמין ריהוט לאמבטיה אונליין באתרים סינים עם מחירים זולים, נשאלת השאלה האם יש עוד צורך במומחים? התשובה לשאלה הזו היא "כן בהחלט!" בבחירת ארונות אמבטיה או כל פריט אחר אותו תרצו לשלב בעיצוב האמבטיה דרושים לכם מומחים. רק עם חברה מנוסה כמו המרזב בתמונה תוכלו להיות בטוחים באיכות חומרי הגלם, עמידות, אחריות, אמינות והתאמה מלאה של הפריט לסביבה הלחה של חדר הרחצה. אם גם לכם חשוב לקבל תמורה מלאה בעד כספכם, צרו קשר : 073-7594702.