לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארונות אמבטיה וינטאג'

ארונות אמבטיה וינטאג'


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
מה נשים באמת רוצות ואוהבות? חדר הרחצה בעבור אישה הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית, חדר רחצה מעוצב ומטופח מחזק את תחושת הנשיות ומשפר את מצב הרוח, האישה נהנית לפתוח את הבוקר בחדר רחצה מעוצב עם ארונות אמבטיה ונטאג' אותם היא בחרה בעצמה וקישטה עם נרות, אגרטל פרחים ושאר אלמנטים של נוי. נשים מאחסנות בחדר הרחצה כמות גדולה יותר של כלי רחצה ומוצרי טואלטיקה , אם חדר הרחצה משמש גם כעמדת איפור האישה זקוקה לכמות גדולה עוד יותר של מקום אחסון. בבואנו לעצב חדר רחצה בעבור אישה נמליץ תמיד לבחור מראה גדולה יותר וארונות עם שטח אחסון מקסימלי.

עיצוב חדר הרחצה הגברי המושלם

דרך החשיבה הגברית הרבה יותר פרקטית ופשוטה בהשוואה לזו הנשית, בעבור גברים חדר רחצה מעוצב יהיה בראש ובראשונה חדר רחצה נוח ומשמעות הדבר היא עיצוב פשוט. הגבר יעדיף לאחסן את מעט הפריטים להם הוא זקוק בחדר הרחצה בסמוך לאזור בו הוא משתמש בהם. לפריטים מיותרים לא יהיה מקום בחדר הרחצה של הגבר, חדרי רחצה של גברים נוטים להיות הרבה יותר מסודרים בהשוואה לחדרי רחצה המשמשים נשים. בבחירת ארון לאמבטיה הגבר יעדיף רהיט בעיצוב קלאסי נוח לשימוש, רהיט עם הרבה שטח אחסון וחלוקה פנימית של שטח האחסון לנוחות מקסימלית.

איך מחברים יחד שני עולמות

חדר הרחצה הזוגי הוא ראי למצב הזוגיות שלכם, מבט אחד אל חדר הרחצה ומיד נוכל ללמוד לא מעט עליכם ועל הזוגיות שלכם. כאשר בני הזוג מתחילים לחלוק חדר רחצה הם עומדים בפני אתגר, הגבר יעדיף עיצוב פרקטי שימושי בעוד האישה תחפש את האווירה הרומנטית הקסומה. אנו בצוות המרזב נמצאים כאן בכדי לסייע לכם למצוא את הדרך אל חדר הרחצה שלכם, יחד נמצא את פריטי הריהוט והסגנון ששניכם אוהבים ורוצים. הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם, אנחנו נגלה לכם מראש מהו הדגם בו רוב הזוגות לבסוף בוחרים ומיד נציג בפניכם ארונות אמבטיה ונטאג' מתאימים. עם ארונות אמבטיה ונטאג' הגבר מקבל ארון פרקטי, נוח ועמיד לתקופה ארוכה בעוד האישה נהנית מעיצוב רומנטי מיוחד במינו. מחפשים את העיצוב המתאים לשניכם? צוות המרזב זמין בשבילכם : 073-7594702.