לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארונות אמבטיה המלצות

ארונות אמבטיה המלצות


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
אורח החיים המודרני משאיר לנו מעט מאוד זמן פנוי לתחזוקה וניקוי הבית, הדרך בה תוכלו גם לשמור על בית נקי בעצמכם וגם להשאיר לעצמכם זמן פנוי תהיה סוף מעשה במחשבה תחילה. משמעות הדבר היא תכנון נכון של הבית תוך שילוב פריטים נוחים לניקוי ומספיק מקומות אחסון לשמירה על מראה מסודר. אחת הטעויות הנפוצות ביותר המובילה לבתים מבולגנים היא ריבוי של חפצים מיותרים, אנו נלמד אתכם איך לשמור על חדר אמבטיה מסודר ונקי תוך מאמץ מינימלי עם שיטה לסידור ארונות אמבטיה המלצות מומחים.

כמה בקבוקי שמפו אתם באמת צריכים?

רוב חדרי הרחצה בישראל מכילים כ-4 בקבוקי שמפו ממותגים שונים, כ-2 בקבוקים של מרכך שיער, 3 בקבוקים של סבון נוזלי ועוד כמה בקבוקים של סבון ניקוי לעור הפנים, סבון לילדים ושאר תכשירים. עם כזו כמו של מוצרי טואלטיקה קשה יהיה לשמור על סדר וניקיון, לכן, הצעד הראשון יהיה בחירה במותג אחד או שניים מובילים תוך מטרה לצמצם את כמות מוצרי הטואלטיקה והרחצה בבית למינימום האפשרי. עשו שימוש בחודש הקרוב בכל המוצרים הקיימים בבית, הימנעו מרכישה של מוצרים נוספים גם כאשר הם מוצעים לכם במחירי מבצע משתלמים.

איך לשמור על הסדר בתוך הארון?

אם גם אצלכם הארונות מסתירים הרבה מאוד בלגן וקשה למצוא בתוכם את הפריטים הדרושים במהרה, הגיע הזמן לשינוי. ממש כאן מומחים בתחום מפרטים על ארונות אמבטיה המלצות לשימוש נכון בחלל האחסון, מכאן אתם יוצאים עם ארון נקי ומסודר. הצעד הראשון יהיה בחינת הקיים, זהו השלב בו אתם בוחנים האם ארון האמבטיה הקיים אכן עונה לצרכים ולציפיות שלכם? האם ארון האמבטיה גדול מספיק? מחסור בשטח אחסון יגרום לבלגן רב בארונות הקיימים, ייתכן כי הגיע הזמן להחליף את הארון הקיים בארון גדול יותר. טיפ נוסף על ארונות אמבטיה המלצות לשמירה על סדר וניקיון יהיה בחירה בדגמים המשלבים כמה ארונות קטנים באחד, מדפים וגם מגירות, כאשר הארון מספק לכם כמה אפשרויות אחסון קל לבצע הפרדה בין התכולה ולשמור טוב יותר על סדר וניקיון. אנחנו מזמינים אתכם לגלות עולם שלם של עיצוב, סגנון, נוחות, סדר וניקיון בחדר הרחצה הביתי, כל זאת ועוד באתר המרזב, הנכם מוזמנים לבקר ולהתקשר 073-7594702. למידע נוסף כנסו לאסולין קרמיקה קרמיקה ראשון לציון