לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארונות אמבטיה גדולים

ארונות אמבטיה גדולים


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
נדירים מאוד המקרים בהם אנחנו שומעים תלונות על יותר מידי שטח אחסון בבית, כמעט תמיד הטענה היא הפוכה, רוב האנשים מבקשים להוסיף שטח אחסון בחדר האמבטיה על פני לצמצם אותו. עם ארונות אמבטיה גדולים יש לכם הזדמנות לשמור על חדר אמבטיה מסודר ונקי בקלות, האתגר האמתי עם ארונות גדולים הוא שמירה על הסדר גם בתוך הארון. הסוד לארון מסודר ונוח לשימוש יהיה חלוקה נכונה של חלל האחסון בתוך הארון עם מדפים ומגירות או תוספת של סלסלות אחסון, מתקני תלייה ושאר מתקני אחסון לשמירה על ארון מסודר.

שילוב של רהיטים גדולים בחדרים קטנים

אחד המאפיינים העיקריים של חדרי הרחצה בישראל הוא הגודל, חדרי הרחצה בישראל קטנים. על כן, נשאלת השאלה איך בכל זאת נכון יהיה לשלב ארונות אמבטיה גדולים בחדר אמבטיה קטן? מעצבי פנים נרתמים למשימה ומסבירים כי אפשר ובמקרים מסוימים גם כדאי, לבחור רהיטים גדולים בעבור חדרים קטנים, כאשר אנחנו בוחרים ברהיט אחד גדול בעבור חדר קטן אותו רהיט הופך מרכזי וממלא תפקיד משמעותי בעיצוב החדר. את ההחלטה לשלב ארונות גדולים בכל חדר אמבטיה יהיה עלינו לבחור נכון בהתאם לקו העיצוב של החדר כולו, איך עושים זאת? אתר המרזב הוא הכתובת שלכם לארונות אמבטיה איכותיים בכל הגדלים.

טיפים שימושיים לשמירה על חדר רחצה מסודר

בית נוח הוא בראש ובראשונה בית מסודר, החיים בבית הרבה יותר נינוחים ונעימים כאשר הבית מסודר ונקי. שמירה על הסדר והניקיון חשובה מאוד בחדר האמבטיה, תופתעו לגלות כמה מהר יהפוך חדר האמבטיה שלכם מלוכלך ומבולגן ללא אחסון חכם. בכדי למנוע זאת הקפידו מראש לשלב במיקום נגיש ארונות אמבטיה גדולים בהם נצליח לאחסן את המגבות וכלי הרחצה. הסוד לשמירה על חדר רחצה מסודר יהיה בחירה נכונה של אביזרי אחסון בגודל מתאים, לכל חדר אמבטיה נתאים מתקן מתאים לייבוש מגבות, מתקן מתאים לבקבוקי השמפו וכלי הרחצה הנמצאים בשימוש יומיומי, פח אשפה נגיש, מתקן אחסון לצעצועים של הילדים וארון אחסון נוח ומרווח. אם זה בדיוק מה שאתם צריכים ורוצים לחדר הרחצה שלכם התקשרו המרזב ונרכיב בעבורכם את החבילה 073-7594702.