לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארונות אמבטיה בסגנון כפרי

ארונות אמבטיה בסגנון כפרי


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
עיצוב פנים בסגנון עתיק מתבסס לרוב על פריטים מיוחדים עשויים עץ מלא או חומר טבעי אחר, אם אתם אוהבים את סגנון העיצוב העתיק ושאר הבית מעוצב בסגנון עתיק ראוי כי תעצבו באותו הסגנון גם את חדר האמבטיה שלכם. אפשר למצוא אלמנטים ופריטי ריהוט בסגנון עתיק גם לחדר האמבטיה, אך חשוב יהיה לא למהר לרכוש פריטים מבלי לוודא כי הם אכן מתאימים לסביבה הלחה של חדר האמבטיה. אחת הדרכים לעשות זאת תהיה ביצוע רכישות רק בחנויות מתמחות לציוד וריהוט אמבטיה, אפשרות נוספת תהיה התייעצות עם מומחים.

שילוב רהיטי עץ מלא בחדרי אמבטיה

סגנון עיצוב עתיק מביא עמו שימוש בחומרי גלם טבעיים עם דגש על עץ מלא, רהיטי עץ מלא מביאים עמם יתרונות רבים אך נשאלת השאלה האם הם מתאימים לחדרי אמבטיה? איך אפשר יהיה להפוך רהיטי עץ מתאימים לשילוב בחדר האמבטיה? אם אתם מאוד אוהבים את המראה העתיק של רהיטי עץ מלא אין סיבה שלא תעצבו בהתאם את חדר האמבטיה שלכם עם ארונות אמבטיה בסגנון עתיק עשויים עץ מלא. כל שיש לעשות הוא לוודא כי העץ עבר טיפולי איטום מתאימים וכי מדובר בסוג עץ התואם את הסביבה הלחה של חדר האמבטיה. בכל רחבי אירופה וסקנדינביה נעשה שימוש ברהיטי עץ מלא במראה עתיק בחדרי רחצה, אין כל סיבה שאתם לא תוכלו גם כן להגשים את החלום.

איך יוצרים מראה עתיק לבית?

עיצוב פנים כולל הרבה מאוד אפשרויות לבחירה, כאן בחרנו להתמקד בסגנון עיצוב עתיק עם דגש על ארונות אמבטיה בסגנון עתיק מיוחד. קו העיצוב העתיק מתבסס בעיקר על שימוש בחומרי גלם טבעיים, להשגת מראה עתיק בחדר אמבטיה נמליץ על התקנת אריחי ריצוף עשויים אבן טבעית או במראה אבן טבעית. השלב הבא יהיה התייחסות לרהיטים, כשרוצים לייצור מראה עתיק הבחירה הטבעית תהיה רהיטים עתיקים אך בחדר האמבטיה פחות נמליץ על שילוב של ריהוט ישן אלא על ריהוט חדש במראה עתיק. בכדי למצוא את אותם ארונות אמבטיה בסגנון עתיק עשויים חומרי גלם נכונים לחדר האמבטיה אנחנו מזמינים אתכם לבקר באתר המרזב ובאולם התצוגה להתרשמות, קבלת מידע והשלמת הקנייה : 073-7594702.