לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארון אמבטיה תלוי

ארון אמבטיה תלוי


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
אחד הדגמים הפופולריים והאיכותיים ביותר אותם אתר המרזב מציע הוא דגם של ארון אמבטיה תלוי , ניתן לקבל את הארון במבחר מידות, דגמים (מגירות בלבד או גם ארון), תוספת של כיור, מבחר צבעים ועוד. אם אתם מחפשים ארון תלוי לחדר האמבטיה שלכם הגעתם למקום הנכון, בואו נצא אל הדרך במהלכה תקבלו מידע נוסף על הארון התלוי ובסופה כבר תדעו איך לבחור את מה שמתאים לכם וגם תצליחו לבחור במהרה דגם מתאים ולבצע הזמנה מהירה באתר.

החלום על חדר אמבטיה גדול

כולנו היינו רוצים חדר אמבטיה גדול בגודל של חדר שינה מרווח עם מקום לכל דבר ומרחב תנועה, לצערנו, ברוב המקרים חדרי הרחצה אינם גדולים. אלו שמאחדים חדר שירותים, חדר רחצה וחדר כביסה יחד בכדי לקבל חדר אחד גדול אינם מצליחים להשיג את מבוקשם, יש להם בפועל שטח גדול אך עליהם לשלב בו הרבה מאוד פריטים ופונקציות, דבר המותיר להם שוב בסוף הדרך מעט מאוד שטח פנוי. איך בכל זאת מתכננים נכון חדר רחצה קטן והופכים אותו לחדר רחצה גדול? השלב הראשון יהיה תכנון נכון, עלינו לבחון מה צריך לאחסן בחדר הרחצה, בכל בית נהוג לאחסן ציוד מעט שונה בחדר הרחצה. השלב הבא יהיה התאמה בין כמות הפריטים לבין גודל הארון, שימו לב, ארון תלוי הופך בעבורכם את הקירות לשטח אחסון, ניתן במידת הצורך לשלב כמה ארונות תלויים זה לצד זה.

ניצול נכון של המרחב בחדר

ההשקעה בחדר הרחצה היא השקעה בעצמנו, עיצוב חדר אמבטיה נכון יסייע לנו להתחיל כל בוקר עם חיוך מול מראה מעוצבת וחדר רחצה מסודר נעים לעין. חדר האמבטיה הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית, מאוד חשוב לעצב אותו בסגנון נעים עם הקפדה על מרחב תנועה נוח. בבואנו לבחור פתרונות אחסון לאמבטיה נוכל למצוא ארונות שירות רגילים לצד דגמים של ארון אמבטיה תלוי תחתון או עליון, את הארון התלוי העליון אנו תולים מעל הכיור ואת התחתון מתחת לכיור (ישנם דגמים של ארון אמבטיה תלוי תחתון המשולבים מראש על כיור). היתרון המהותי בבחירת ארונות תלויים הוא ניצול יעיל יותר של המרחב, ארון תלוי גוזל פחות מקום, מוסיף שטחי אחסון גם לארונות אמבטיה קטנים ומעניק אשליה של מרחב. המומחים של המרזב זמינים כאן בשביל לסייע לכם לתכנן נכון ולבחור נכון 073-7594702.