לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארון אמבטיה קטן

ארון אמבטיה קטן


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
חדר האמבטיה הוא אחד החדרים השימושיים ביותר בבית אם לא השימושי ביותר, גם כאשר מדובר בחדר קטן עלינו לעצב אותו בסגנון מרגיע, מפנק ויעיל. אין ספק כי עיצוב חדר קטן הוא אתגר, אך זוהי גם הזדמנות פז לבטא את הסגנון האישי שלכם. את אחד התפקידים החשובים ביותר בעיצוב חדר האמבטיה ממלא ארון האמבטיה, בחירה נכונה תהפוך את חדר האמבטיה שלכם נקי יותר, מסודר יותר, פרקטי וגם אלגנטי. תוספת של ארון אמבטיה קטן לחדר אמבטיה קטן יוצרת סגנון נקי ללא עומס ויזואלי. אתר המרזב מציג בפניכם מבחר גדול של ארונות קטנים במבחן עיצובים וצבעים, אתם בוחרים בדגם סולידי או דגם צבעוני ססגוני יותר. כל הדגמים המוצגים אצלנו באתר עשויים חומרי גלם איכותיים מותאמים לסביבה הלחה של חדרי הרחצה, אנו מקפידים גם על עיצוב וגם על איכות ללא פשרות.

ריהוט מרחף לחדר אמבטיה קטן

אחת השיטות להקנות אשליה של מרחב בחדר אמבטיה קטן היא שימוש בריהוט מרחף, מדובר בדגמים של ארון אמבטיה קטן אותו אנו תולים על הקיר וכך מותירים את הרצפה חשופה. יחד עם ארון אמבטיה מרחף אפשר למצוא היום גם אסלה מרחפת וריהוט סלון באותה טכניקה (מזנון מרחף). הריהוט אינו מונח על הקרקע וכך מצליח ליצור אשליה של מרחב לחדר אמבטיה קטן. ארון קטן מרחף הכולל בדיוק את אותו שטח אחסון כמו ארון רגיל העומד על הרצפה יעניק לכם חדר אמבטיה מרווח יותר. מעצבי הפנים מסבירים כי תלייה של ארון מאפשרת לנו לראות את כל גודל החדר על הקרקע וכך מתקבלת אשליית המרחב.

הצבעים הנכונים לחדר אמבטיה קטן

ההמלצה לעיצוב חדרי אמבטיה קטנים היא בחירה בגוונים בהירים של לבן או שמנת, הצבע הבהיר יוצר תחושה של מרחב ואור. בכדי להוסיף צבע וסגנון לחדר אמבטיה קטן נוסיף ריהוט צבעוני, ארון אמבטיה קטן, שטיח, מראה עם מסגרת מיוחדת, כל אלו יוסיפו צבע וסגנון לחדר האמבטיה. טיפ נוסף, מקדו את העיצוב ב-2 עד 3 גוונים, צבעוניות ייתר יותר מראה עמוס שאינו מחמיא לחדרים קטנים. לקבלת רעיונות, טיפים ועצת מומחים לעיצוב ואבזור חדרי הרחצה שלכם צרו קשר, המומחים של המרזב ממתינים לכם 073-7594702.