לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארון אמבטיה קומפלט

ארון אמבטיה קומפלט


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
עיצוב נכון של חדר האמבטיה יאפשר לכם להתקלח בנוחות עם תחושה נעימה ותנועה קלה ובטיחותית בחלל מרווח עם שטחי אחסון ופתרונות אחסון נכונים. למעשה, כל הדרוש לכם לריהוט ואבזור נכון של חדר רחצה הוא ארון אמבטיה קומפלט מעוצב, כיור, מראה וכמה אלמנטים של נוי ועיצוב, לרוב נהוג יהיה לשלב ארון אמבטיה קטן יחד עם כיור, מתקן לתליית מגבות ובמידת האפשר (אם יש מקום) גם ארון אמבטיה נוסף גדול המוסיף עוד שטחי אחסון חיוניים בחדר הרחצה.

חתיכה ועוד חתיכה להרכבת התמונה המלאה

העדפה אישית משחקת תפקיד חשוב בבחירת עיצוב חדר האמבטיה, התפקיד לבחור את מה שמתאים לכם שייך לכם בלבד. הלקוחות שלנו מתחלקים לשני חלקים, יש המחפשים דגמים של ארון אמבטיה קומפלט לעיצוב אחיד מהיר של כל חדר הרחצה בעוד אחרים מעדיפים לאסוף בעצמם את הפריטים ולהתאים בין ארון אמבטיה לבין כיור, מראה וכן הלאה. ארון אמבטיה ממלא תפקיד חשוב למראה נקי ומסודר, הארון מקל עלינו בכך שהוא מספק אחסון יבש לחפצים ולמגבות בחדר הרחצה הלח.

איך הכי קל לבחור ארון חדש?

צוות המרזב אסף בעבורכם את כל מה שחשוב לדעת בכדי לבחור נכון ארון אמבטיה קומפלט מתאים, את הדרך אל הבחירה הנכונה נתחיל צעד אחר צעד, לכל אורך הדרך הצוות המקצועי של המרזב נמצא כאן בכדי לייעץ ולהשיב לשאלות 073-7594702. הצעד הראשון לבחירת ארון אמבטיה יהיה מיקוד בארון אמבטיה תלוי או ארון מונח, ההחלטה תתקבל תוך שאיפה לניצול מקסימלי נכון של המרחב בחדר יחד עם התחשבות במיקום הצנרת והעדפה אישית שלכם. הצעד השני יהיה ההחלטה על גודל הארון, עליכם לבחור את הגודל בהתאם לשטח הפנוי שיש לכם בחדר הרחצה, לפני בחירה של כל רהיט לחדר הרחצה חשוב לבצע מדידה של החלל העומד לרשותכם. שימו לב, חשוב להתייחס גם לשטח הדרוש לפתיחת ארונות או מגירות. השלב השלישי יהיה בחירת העיצוב, האם נרצה לעצב את חדר הרחצה כולו כסט קומפלט או כשילוב בין כמה פריטים נפרדים? טיפ חשוב, תמיד צריך לזכור להתאים את עיצוב הפריטים החדשים לעיצוב הקיים באמבטיה (הריצוף וחיפוי הקירות).