לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארון אמבטיה מרחף

ארון אמבטיה מרחף


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
המילה האחרונה בתחום עיצוב הפנים של חדרי רחצה שייכת לדגמים אל ארונות אמבטיה מרחפים, הארונות החדשים מותקנים היום בדירות היוקרה. אם הגעתם לכאן אתם כנראה נמצאים לקראת שיפוץ או חידוש חדר רחצה, הגעתם למקום הנכון! רגע לפני שאתם בוחרים שוב בעוד ארון אמבטיה רגיל ושגרתי כדאי לכם להכיר מהו ארון אמבטיה מרחף ולבחון את כל היתרונות של הטכניקה החדשה.

בוחרים נכון עם 2 רגליים על הקרקע

ארון מרחף נחשב היום לבחירה של אלו המבקשים עיצוב מודרני אלגנטי לחדר הרחצה שלהם, קשה יהיה להתעלם מהסגנון המיוחד שמביא עמו הארון המרחף אל חדר הרחצה שלכם. שילוב של ארון אמבטיה מרחף בעיצוב החדר נותן תחושה של מרחב, תחושה של חדר אמבטיה גדול יותר, הבחירה בו מומלצת לחדרי אמבטיה קטנים. נציין כי את הארונות המרחפים אפשר להזמין אצלנו במבחר דגמים ומידות, הצוות של המרזב ישמח ללוות אתכם עד לבחירה הנכונה ביותר בעבורכם. יתרון נוסף של הדגמים המרחפים יהיה האפשרות לנקות בקלות את השטח שמתחת לארון, הכול מסכימים כי ארון קל לתחזוקה וניקוי יהיה בחירה חכמה. יחד עם זאת, לא נוכל שלא לומר כי ארונות מרחפים יהיו לרוב קטנים יותר בהשוואה לארונות רגילים, הם כוללים פחות שטח אחסון ואינם תמיד מתאימים לחדרי רחצה משפחתיים.

מידות סטנדרטיות או התאמה אישית?

קנייה של ארון אמבטיה מרחף דומה לקניית של בגדים, אם חדר הרחצה שלכם בעל מידות סטנדרטיות אין כל סיבה שלא תוכלו לבחור ארון מרחף שנמצא במלאי, התאמה אישית של הארון למידות ספציפיות שלכם חיונית רק כאשר חדר האמבטיה שלכם דורש זאת. בחירה בארון מוכן בעל מידות רגילות תהיה זולה הרבה יותר, גם האספקה תהיה מהירה יותר. אנו מזמינים אתכם להגיע אל המרזב להתרשם מהדגמים החדשים, הדגמים הקיימים, ולשוחח איתנו 073-0000000 אצלנו תוכלו למצוא את כל הסגנונות וכל המידות. כדאי לדעת, ארון אמבטיה בעל מידות סטנדרטיות יהיה איכותי בדיוק כמו ארון בהזמנה אישית, הארונות הסטנדרטיים זולים יותר בהשוואה לארונות בהתאמה אישית עקב היצור ההמוני ולא עקב פערים באיכות חומרי הגלם.