לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארון אמבטיה מעוצב

ארון אמבטיה מעוצב


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
הכול מסכימים כי הגיל השלישי מביא עמו אתגרים, עלינו ללמוד לקבל את היכולות החדשות שלנו, להכיר את המוגבלויות ולמצוא את הדרך להמשיך לנהל אורח חיים מלא, בריא ובטיחותי למשך שנים רבות נוספות. היכולת שלנו לזהות את השינויים הפיזיים והנפשיים עם התקדמות הגיל חשובה מאוד להכנסת השינויים הדרושים לתפקוד נוח ובטיחותי בבית. חדר האמבטיה הוא מקום בו מתרחשות הרבה מאוד תאונות בבית, בעבור בני הגיל השלישי. החלקה קלה על רצפת האמבטיה עלולה להסתיים בפציעה חמורה, נפילה על ארון אמבטיה מעוצב עלולה לגרום לפציעות, אין להקל ראש בעיצוב מחדש של חדר האמבטיה בהתאם לצרכים וליכולות של בני הבית המבוגרים. רחצה היא פעולה בסיסית חיונית, הקדימו לעצב ולתכנן נכון את חדר הרחצה לשימוש בטוח ונוח גם עם כיסא גלגלים.

אלו סכנות מסתתרות בחדר הרחצה שלכם?

שיקולים של עיצוב הופכים שוליים אל מול שיקולי של בטיחות השימוש בחדר הרחצה, בבואנו לעצב ולאבזר חדר רחצה בעבור אדם מבוגר עלינו לזכור לשים את שיקולי הבטיחות בראש הרשימה. הבשורה הטובה היא שאין כל חובה לוותר על עיצוב, סגנון או איכות לטובת שיקולי הבטיחות, צוות המרזב יסייע לכם ליהנות מכל העולמות. המודעות לסכנות המסתתרות בחדר הרחצה שלכם היא הצעד הראשון למניעת תאונות ופציעות מיותרות. כך למשל, רצפה חלקה בחדר הרחצה מהווה סכנה, ארון אמבטיה מעוצב עם פינות חדות עלול לגרום לפציעות.

סגנונות עיצוב מתאימים לקהל מבוגר

ההמלצה שלנו לעיצוב ואבזור חדרי רחצה למבוגרים היא הקפדה על מרחב תנועה רחב ככל האפשר, הימנעות מאלמנטים מיותרים, הבחירה הנכונה תהיה קו עיצוב קלאסי נקי עם אלמנטים מתוך קו העיצוב הכפרי המאופיין ברהיטים יציבים עם פינות מעוגלות. אם אנכם בטוחים באיזה סגנון עיצוב כדאי לבחור אנחנו מזמינים אתכם להפוך כל קנייה של ארון אמבטיה מעוצב לבילוי משפחתי, הנכם מוזמנים להגיע אל המרזב יחד עם הוריכם או כל בן משפחה מבוגר אחר, הצוות המקצועי ישמח להסביר על הדגמים השונים, להשיב לשאלות ולעזור לכם לבחור נכון את הארון המתאים ביותר, לפרטים נוספים אל תהססו להתקשר : 073-7594702.