לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארון אמבטיה מודרני

ארון אמבטיה מודרני


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
חדר האמבטיה הוא אחד החדרים המרכזיים בכל בית, עיצוב נכון של חדר האמבטיה הוא אתגר משמעותי, עלינו למצוא את הדרך לעצב את חדר הרחצה שלנו תוך הקפדה על סגנון, חשיבה פרקטית, שיקולי בטיחות ותחושה של אינטימיות ושמירת פרטיות. כל זאת, נרצה לעשות תוך שילוב של החידושים האחרונים לחדר רחצה מודרני נעים לעין ושימושי. עיצוב מחדש של חדר רחצה בסגנון מודרני הוא הזדמנות לשפר את איכות החיים בבית ולהקדיש זמן לטיפוח אחד החדרים האינטימיים ביותר בבית, ההשקעה בחדר הרחצה היא השקעה בעצמכם.

השיקולים הנכונים לבחירה של ארון

מידות החדר. התייחסות אל מידות החדר חשובה מאוד לבחירה הנכונה, עלינו למדוד את השטח הפנוי העומד לרשותנו ולבחור בהתאם ארון אמבטיה מודרני מתאים. גודל נחוץ. מהם השימושים הצפויים לארון? האם נחוץ לנו רק ארון אמבטיה קטן או שמדובר בארון גדול בו נרצה לאחסן גם את כל המגבות? ההמלצה שלנו, תמיד כדאי לבחור ארון מעט יותר גדול מהדרוש כיום. עיצוב מודרני. כל חידוש של חדר הרחצה הוא הזדמנות לרענן את העיצוב ולשפר, אל תפספסו את ההזדמנות. חומר גלם. ההקפדה על בחירה בחומרי גלם איכותיים ועמידים חשובה מאוד בעבור חדרי רחצה, אתר המרזב מציג בפניכם כמה דגמים של ארון אמבטיה מודרני תוך הקפדה על חומרי גלם איכותיים עמידים בפני מים. ארון עם כיור או ללא כיור. ההחלטה פשוטה מאוד, האם דרוש לכם כיור או לא? קיימים היום דגמים מרהיבים של ארון אמבטיה מודרני משולב כיור מעוצב.

יש כל כך הרבה דגמים יפים – איך בוחרים?

אחת השאלות הנפוצות ביותר המגיעות אל הצוות של המרזב היא איך בוחרים רק דגם אחד כאשר ישנם כל כך הרבה דגמים מעוצבים ויפים? אחרי שמכירים את אתר המרזב פתאום מצטערים שלא מעצבים את חדר הרחצה מחדש בכל שנה. אם בחרתם בדגם קלאסי תוכלו לבצע הזמנה בראש שקט באתר, אם בחרתם דגם מיוחד בצבע לא שגרתי, יש לכם כנראה טעם טוב, אבל, אלו גם דגמים שלא מתאימים תמיד לכל אחד ולכל חדר רחצה, הקדישו מחשבה לבחירה, התייעצו עם שאר בני הבית ורק אז תבצעו את ההזמנה, לפרטים נוספים צרו קשר: 035087988.