לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארון אמבטיה חדש

ארון אמבטיה חדש


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
שואפים אל הטוב ביותר? הסיבה לכך שהאנושות מצליחה להתקדם ולהתפתח ללא הרף היא אותו קומץ אנשים המסרבים להסתפק במה שיש להם, מסרבים לדרוך במקום ומחפשים כל הזדמנות לשפר, להתקדם ולהתפתח. אתם בוודאי שואלים את עצמכם איך כל זה קשור לבחירת ארון אמבטיה או לעיצוב חדרי רחצה, התשובה לכך פשוטה מאוד. אם גם אתם שואפים תמיד להתקדם ולשפר את הקיים עליכם לדעת לנצל כל הזדמנות לשפר את איכות החיים בבית ולהפוך אותו מתאים בדיוק לצרכים ולציפיות שלכם.

מאפיינים של מתקן אחסון טוב

בחירה נכונה של ארון אמבטיה היא בחירה אינדיבידואלית, רק אתם יודעים מה הכי נוח לכם ומה אתם אוהבים יותר או פחות. יש המעדיפים ארון גבוה וצר בעוד אחרים יעדיפו ארונות רחבים ונמוכים בהם חלקו העליון של הארון משמש גם כמשטח אחסון ונוי לכל דבר. תצליחו לבחור נכון רק כאשר תדעו בדיוק מה אתם צריכים, מה אתם רוצים, מה אתם אוהבים בעיצוב חדר הרחצה הנוכחי שלכם, מה הייתם רוצים לשפר וגם, מה מתאים. ארון אמבטיה טוב יהיה כזה המסייע לכם לשמור על חדר אמבטיה מסודר ובו במקביל גם מסייע לכם לשמור על הסדר בתוך הארון. ההמלצה שלנו היא ארונות עם מקסימום שטח אחסון פנימי יחד עם חלוקת מדפים, מגירות, סלסלות, על חלקו הפנימי של הארון להיות מתוכנן בצורה חכמה.

קניות ספונטניות – כן או לא?

עברתם זה עתה ליד חלון הראווה של המרזב ומיד התאהבתם במבט ראשון בארון יפיפה, מה עושים? האם כדאי להיכנס מיד ולרכוש את הארון? הרבה פעמים אותן קניות ספונטניות הן הקניות הטובות ביותר, כאשר אנו דוחים את הקנייה למועד מאוחר יותר ישנה סבירות גבוהה שלא נבצע את הקנייה כלל. אנחנו בהמרזב מעודדים קניות ספונטניות, אם התאהבתם בארון כנראה שאתם באמת צריכים להכניס קצת סדר לחדר הרחצה שלכם, להוסיף ארון נוסף או להחליף ארון ישן קיים. אנחנו אומרים "כן" לקניות ספונטניות, הלקוחות של המרזב יודעים כי יוכלו במידת הצורך להחליף את הפריט, אם תגלו בהמשך שהמידה אינה מתאימה נסייע לכם למצוא דגם מתאים יותר ולהתאהב גם בו. יש לכם לאן לפנות 073-7594702.