לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארון אמבטיה גדול

ארון אמבטיה גדול


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
בית עם הרבה שטחי אחסון יהיה תמיד בית הרבה יותר מסודר והרבה יותר נוח, אם אתם נמצאים לקראת שיפוץ או חידוש חדר רחצה יש לכם את כל הסיבות לבחור ארון אמבטיה גדול ושימושי. שטח האחסון בחדר הרחצה ישמש אתכם לאחסון נוח ובעיקר זמין של כל אותם בקבוקי שמפו וסבון הנמצאים על שפת הכיור ועל שפת האמבטיה. מכירים את כתם הלכלוך שמתגלה כשאנחנו מרימים בקבוק סבון מרצפת המקלחון? עם ארון גדול זה לא יקרה. הארון הגדול מספק לכם מספיק מקום אחסון בעבור כל מוצרי הטואלטיקה, המגבות, התרופות, כלי הרחצה ועוד, עם ארון גדול קל הרבה יותר לשמור על חדר אמבטיה נקי ומסודר.

איך לשמור על ארון מסודר?

שילוב של ארון אמבטיה גדול יחד עם נטייה טבעית לבלגן יביא אתכם מהר מאוד למצב בו אתם דוחסים אל תוך הארון כלי רחצה מעורבבים עם מגבות רטובות וכמה בקבוקי שמפו. אתם בוודאי מבטיחים לעצמכם שתסדרו את הארון תכף ומיד, רק קצת יותר מאוחר, ההבטחה אינה עומדת במבחן המציאות ואתם מוצאים לבסוף מגבות מסריחות עם כתמי עובש, בקבוקי שמפו נוזלים וגם, ארון אמבטיה אחד גדול מלוכלך, מבולגן ולא ממש נוח לשימוש. עם ארון אמבטיה גדול חדר הרחצה שלכם יהיה מסודר אך אין דיי בכך, למען הנוחות שלכם עליכם למצוא את הדרך לשמור על סדר וניקיון גם בתוך הארון.

תסתכלו גם בקנקן וגם במה שיש בתוכו

ארון איכותי ושימושי לחדר האמבטיה נבחן בכמה פרמטרים : התאמה למידות החדר, התאמה לסגנון העיצוב הקיים, התאמה לצורכי האחסון שלכם ותרומת הארון לשמירה על סדר וניקיון חיצוניים ופנימיים. הבחירה הנכון בעבורכם תהיה כזו המתמקדת גם בקנקן וגם בתוכנו, עליכם להקדיש מחשבה לבחירה נכונה של ארון עם עיצוב חיצוני שאתם אוהבים ובו במקביל, לבחון גם את הפונקציונליות של הארון כאמצעי אחסון עיקרי. כדאי לדעת, ככל שיש לארון חלוקת חלל פנימי טובה יותר עם מדפים ומגירות, כך הארון יהיה בסופו של דבר שימושי יותר, נוח יותר ומסודר הרבה יותר. איפה אפשר למצוא ארון כזה? התשובה היא אחת – המרזב לצרכנות נבונה, זקוקים לפרטים נוספים? התקשרו כבר עכשיו ונשיב בשמחה לכל שאלה : 073-7594702.