לשירות וייעוץ ללא התחייבות חייגו 073-0000000
דף הבית > בלוג > ארון אמבטיה במבצע

ארון אמבטיה במבצע


  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
  • ארון אמבטיה
   ארון אמבטיה
 • < הקודם
 • 1
 • הבא >

 
אחת הדילמות הראשיות המתעוררות כאשר אנו מתכננים מעבר אל דירה שכורה תהיה היקף ההשקעה הכדאי בדירה. מצד אחד נרצה כמובן לעצב לעצמנו סביבת מגורים נעימים ומטופחת, אך מצד שני, מדובר בדירה זמנית בה לא נוכל לבצע שיפוצים ובה לא נרצה להשקיע כספים רבים. נשאלת השאלה איך בכל זאת נצליח לעצב חדר אמבטיה בסגנון אישי וגם, איך לעצב את חדר האמבטיה בצורה שתאפשר לנו בעתיד לעבור דירה ולעצב באותו הסגנון את חדר האמבטיה בדירה הבאה.

עיצוב חדרי אמבטיה בדירות שכורות

חדר רחצה ישן ומוזנח הוא נקודת התורפה בהרבה מאוד דירות שכורות, אם התמזל מזלכם למצוא דירה מצוינת עם חדר רחצה סביר פלוס הגעתם למקום הנכון, צוות המרזב יסייע לכם לבחור נכון ריהוט ואבזור לעיצוב מחדש של חדר הרחצה וגם למצוא ארון אמבטיה במבצע משתלם. מחירי מבצע מאפשרים לכם לאבזר מחדש את חדר הרחצה מבלי להיקלע להוצאה כספית גבוהה, אם מדובר בארון אמבטיה בו נעשה שימוש קצר טווח אין כל סיבה שלא לבחור ארון אמבטיה במבצע. חשוב להבין כי דירה שכורה היא דירה זמנית, כדאי תמיד לבחור בפריטים במבצע או בפריטים אותם נוכל להעביר הלאה אל הדירה הבאה.

העברת עיצוב האמבטיה לדירה הבאה

אם כבר יש לכם חדר אמבטיה מעוצב ונוח לשימוש, אין כל סיבה שלא נצליח להעביר את חדר האמבטיה במלואו אל הדירה החדשה. יהיו כמובן הבדלים בין מידות חדרי הרחצה ומיקום הכלים הסניטריים, אך כל עוד מדובר בשני חדרי רחצה בגודל סטנדרטי עם מאפיינים סטנדרטיים אין כל סיבה שלא תצליחו. השקעה חכמה בעיצוב דירה שכורה תהיה בשקעה ברהיטים מעוצבים על פני השקעה בתשתית של הדירה, כך למשל נשקיע ברכישת ארון אמבטיה איכותי על פני השקעה בעיצוב הקירות או עיצוב גופי תאורה וריצוף. לכל אורך הדרך חשוב להקפיד לבחור רק פריטים ניתנים לפירוק והעברה, לא כדאי לסמוך על כך שהדייר הבא או בעל הדירה יסכימו לקנות מכם את פריטי הריהוט בדירה. אם מדובר בחדר רחצה בעל מידות לא שגרתיות או בארון אמבטיה אותו לא תוכלו להעביר עמכם אל הדירה הבאה, הבחירה החכמה תהיה ארון אמבטיה במבצע חיסול במחירים של המרזב ובאיכות של המרזב, פרטים נוספים והזמנות : 073-7594702.